Hotel Villa Omnia

Lubisz ciszę, spokój i nowoczesny design?
Hotel, a może raczej hotelik Villi Omnia działa zawsze gdy nie wynajmujemy całego obiektu na wyłączność. Wówczas robi się tu wyjątkowo cicho i spokojnie, a atmosfera staje się wręcz rodzinna.

Lubisz ciszę, spokój i nowoczesny design? Hotel, a może raczej hotelik Villi Omnia działa zawsze gdy nie wynajmujemy całego obiektu na wyłączność. Wówczas robi się tu wyjątkowo cicho i spokojnie, a atmosfera staje się wręcz rodzinna.
Jasne, urządzone w stylu skandynawskim pokoje pozwalają wypocząć i nabrać sił. Mamy ich 17, a każdy przeznaczony jest dla 2 lub 3 osób. Preferujemy gości przyjeżdżających w większych, minimum 5-osobowych grupach. Łącznie możemy ugościć 40 osób, przy czym podczas konferencji obiekt przyjmuje nawet 300 osób.

Do dyspozycji naszych hotelowych gości jest wszystko to co podczas zorganizowanych imprez proponujemy goszczącym u nas firmom – 1,5 hektarowy ogród, odkryty basen kąpielowy, możliwość skorzystania z sali konferencyjnej, bezprzewodowy internet i przede wszystkim znakomita kuchnię.
Nasi kucharze potrafią zachwycić nawet wybrednych smakoszy, wielokrotnie też zaskakiwali nas daniami, na które nie można by liczyć nigdzie indziej.

Niewielka odległość od lotniska Modlin sprawia, że z hotelowej gościny Villi Omnia korzystają niekiedy biznesmeni zmuszeni do czekania na kolejny lot. W razie potrzeby organizujemy w takiej sytuacji transport w obie strony.

Sala szkoleniowa 1

Sala szkoleniowa 2

Pokoje hotelowe

Łazienka hotelowa

Wolna przestrzeń

Łazienka hotelowa