Villa Omnia to nie tylko doskonała obsługa i wyśmienita kuchnia. To także moc emocji, przygód i dobrej zabawy, które gwarantujemy Tobie i Twoim gościom. Przyjeżdżając na wyjazd integracyjny możesz przekroczyć bramy zupełnie innego świata. Dzięki profesjonalnym dekoratorom i animatorom zmienialiśmy willę w Pewex z czasów PRL, galę oskarową, miejsce starcia superbohaterów z siłami ciemności, latynoamerykańską fiestę czy Oktoberfest. Za każdym razem tworzymy jedyną w swoim rodzaju scenerię, przygotowujemy gry, atrakcje i wyzwania dla uczestników.

Najbardziej żądnych wrażeń gości zabieramy w plener. Możesz więc szaleć na quadzie, ścigając się ze współpracownikami, pokonywać gigantyczny dmuchany tor przeszkód, poszukiwać zaginionych artefaktów podczas gier terenowych, a po wszystkim zasiąść wokół potężnego ogniska.

Dysponujemy własnym terenem o powierzchni 1,5 hektara, odkrytym basenem kąpielowym i bardzo dobrym zapleczem by zorganizować Ci czas. Także wówczas gdy chcesz nauczyć się praktycznych umiejętności. Dzięki szerokiej współpracy z profesjonalnymi trenerami, przygotujemy dla Ciebie warsztaty artystyczne, kulinarne, ze zdolności interpersonalnych i biznesowych, związane z urodą i zdrowiem, a nawet przyspieszony kurs jazdy konnej.

Atrakcje w Villa Omnia

Kurs nurkowania

Z naszego doświadczenia wynika, że wspólna nauka nurkowania oraz możliwość odwiedzenia podwodnego świata daje Twoim pracownikom ogromny zastrzyk pozytywnej energii, który ma przełożenie na ich efektywność i lojalność wobec firmy.

Warsztaty sushi

Pyszna kuchnia w łatwy i przyjemny sposób  mnóstwo zabawy, wyjątkowe smaki, fantastyczna integracja.
Ogromna ryba, oryginalne produkty i mnóstwo nowych umiejętności.

Warsztaty

Konferencje, szkolenia lub innych spotkań biznesowych. Z przyjemnością stworzymy dla Państwa warunki do doskonalenia swoich umiejętności, a w wolnym czasie zadbamy o sferę kulinarną i inne atrakcje.

 • Kulinarne: sushi, somelierskie, whisky, kuchnie świata i inne
 • Taneczne
 • Fotograficzne
 • Malarskie
 • Filmowe
 • Szkolenia barmańskie
 • Gry detektywistyczne (zespołowe)
 • Kosmetyczne i szkolenia makijażu
 • Motywacyjne, Coachingowe

Machina goldberga

Grupy wylosują projekty budowlane i staną przed wyjątkowym zadaniem – stworzyć część układanki, która zadziała po spięciu w całość z konstrukcjami pozostałych grup! Do dyspozycji grupa będzie miała niezbędne materiały i narzędzia. Kreatywność grupy nie będzie niczym ograniczona !

Mecz siatkówki plażowej

Profesjonalna rozgrzewka pod okiem prawdziwego sędziego sportowego ! mnóstwo adrenaliny, wysiłku, rywalizacji i świetnej zabawy ! team podzieli się na dwie drużyny i wzmocni umiejętności współpracy i zasad fair play ! te zmagania rozwiążą kluczową zagadkę – kto wygra puchar ???

Wieczór hawajski

Wieczór hawajski to tylko jeden z pomysłów na tematyczną imprezę. Wieczorem w rytm hawajskiej muzyki, przy słodkim drinku, nad brzegiem basenu … rozkołyszemy Państwa biodra. Poczujecie się Państwo jak na najcudowniejszych wakacjach swojego życia… a to wszystko pod Warszawą.

W programie, gorące hawajskie konkurencje: Nauka tańca hawajskiego, Przejście pod hawajska poprzeczką, Konkurs na najładniejszego drinka, Rzut kokosem do celu, Hawajskie hula- hop, Hawajskie przeciąganie liny, Hawajskie kręgle, Konkurs tańca, DJ. A dla odważnych – chodzenie po rozżarzonych węglach i szkle!

WARSZTAT INTEGRACYJNY z wykorzystaniem bębnów „ JEDEN ZESPÓŁ - JEDEN RYTM” energia – radość – trans

Grupa stanie się na czas warsztatu orkiestrą perkusyjną – zagra energetyczny rytm afrykański i transowy rytmy arabskie. Uczestnicy poznają technikę gry na bębnach przy okazji zabaw rytmicznych. Można będzie się też zapoznać z unikalnymi instrumentami perkusyjnymi: /cow-bell, kabaza, shekere itp.. /

Wieczór w stylu PRL

A gdyby tak z biura przenieść się do czasów polskiej rzeczpospolitej ludowej … Pewex, kolejki, puste półki i niezapomniany, niepowtarzalny klimat! Szacowne grono! Zapraszamy na jesienną potańcówkę w klimacie PRL. Towarzysze i towarzyszki musicie wcielić się w rolę przodowników pracy! Zapiszcie się do partii, przejdźcie test i złóżcie uroczyste ślubowanie! A później tylko goździk, kolejka i …

Zabawy i atrakcje wieczorne

 • Kasyno
 • Pokazy barmańskie
 • Fotobudka
 • Karaoke
 • Pokazy Magii i Iluzji
 • Gość specjalny (wybrany zespół, satyryk)

SPŁYW KAJAKOWY

Rekreacyjny spływ kajakowy pod okiem wyspecjalizowanej grupy ratowników WOPR przyniesie wiele ciekawych przeżyć grupie jak i nauczy współpracy. Malowniczo otoczona rzeka Wkra zapewni niezapomniane emocje!

Kurs pierwszej pomocy

Połączenie zabawy z solidną nauką i zdobyciem praktycznych umiejętności przydatnych w ratowaniu ludzkiego życia. Efektem dłuższych imprez, zawierających wszystkie elementy kursu, jest certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy.

Imprezy tematyczne

 • Gala Oskarowa-Wieczór Filmowy
 • Superbohaterowie
 • Ocktoberfest
 • Latino
 • Pewex- powrót do czasów PRL-u

Outdoor

 • Wipe Out- gigantyczne dmuchawce z przeszkodami
 • Gry zespołowe na orientację- Hotel Games, City Games, Poszukiwanie Skarbu
 • Wake Park
 • Quady
 • Ognisko, grill, basen

WIECZÓR TEMATYCZNY – GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY

Czy w waszym biurze słychać niezapomniane hity Abby, Roxette, Bee Gees, Bananarama? Jeśli tak to integracja idealna dla was! Barwne stroje, muzyka, światła, kolorowe drinki – tak wygląda Villa Omnia w klimacie imprezowej nocy!

Dodatkowo możemy zorganizować: karaoke, warsztaty taneczne, występy gwiazd, pokazy barmańskie !

Olimpiada firmowa

Przygotowaliśmy dla Państwa szereg konkurencji, z różnych dziedzin, które z pewnością zaowocują  jeszcze lepszą współpracą i dążeniem do wyznaczonych celów w Państwa firmie. Zabawy sprawnościowe wyzwalające reakcje, które wzmagają wiarę we własne możliwości, oraz na pozór banalne gry i zabawy z humorem, lecz dające inne spojrzenie na pole własnych działań, poczucia odpowiedzialności za swoje czyny, i widoczne efekty swojego miejsca w zespole.

Występy gwiazd – koncerty, kabarety, pokazy

Zwykły teambulding to za mało? Checie zaskoczyć swoich pracowników występem gwiazd? Kabaret, koncert, pokaz?!
Zoraganizujemy co tylko chcecie.

KTO ZABIŁ?

Każdy wieczór tematyczny może być nie tylko imprezą… Lubicie kryminały i zagadki? Pomóżcie rozwiązać zagadkę mordersta w Villi Omnia. Jaki był motyw zbrodni? Co się stało? Jakie było narzędzie zbrodni i gdzie się znajduje?